Spasiteľ Rolinek musí zachraňovať pardubický hokej. Už zase

Kuko
Spasiteľ Rolinek musí zachraňovať pardubický hokej. Už zase

“Baráž by som už nikdy znova hrať nechcel,” dušoval sa vtedy. Jenže přání se mu nesplnilo.

Po loňském čtvrtfinálovém záchvěvu je tradiční klub opět blízko konci v nejvyšší hokejové soutěži.

“Moje slová mi pred pár dňami pripomenula manželka.

„Moje slova mi před pár dny připomněla manželka. Nočná mora je späť, “uvedomuje si útočník, ktorý vo februári oslávil 39. narodeniny. Noční můra je zpátky,“ uvědomuje si útočník, který v únoru oslavil 39. narozeniny. “Tá situácia je ale tu a nám nezostáva než to ubojovat.”

Súčasná pozícia Pardubíc pred štartom baráže sa od tej v marci 2017 v mnohom líšia. „Ta situace je ale tady a nám nezbývá než to ubojovat.“

Současná pozice Pardubic před startem baráže se od té v březnu 2017 v lecčem liší. Kým vtedy vstupovali Východočesi do boja o udržanie v dobrom rozpoložení, aktuálny hororová sezona privádza k pochybnostiam aj tie najvernejší fanúšikov. Zatímco tehdy vstupovali Východočeši do boje o udržení v dobrém rozpoložení, aktuální hororová sezona přivádí k pochybám i ty nejvěrnější fanoušky.

“Je tu iný tím, iná nálada.

„Je tu jiný tým, jiná nálada. Stále je to ale len o tom, zvládnuť 12 zápasov, “nechcel sa už Rolinek vracať do minulosti. Místo toho burcoval spoluhráče: „Musíme myslet pozitivně. Aby sme po baráži mohli povedať, že bola úspešná. ”

Sám však vie, že vymazať z hlavy tak biednu sezónu nejde lusknutím prstov. Abychom po baráži mohli říct, že byla úspěšná.“

Sám však ví, že vymazat z hlavy tak bídnou sezonu nejde lusknutím prstů. A tak pardubickí hokejisti skúša upínať čo najviac pozornosti k prvému barážovému duelu, v ktorom v piatok privítajú České Budějovice. A tak pardubičtí hokejisté zkouší upínat co nejvíce pozornosti k prvnímu barážovému duelu, v němž v pátek přivítají České Budějovice.

“Žijeme teraz len tým zápasom.

„Žijeme teď jen tím zápasem. Snažíme sa myslieť pozitívne, aby sa nám podaril vstup a my boli pokojnejší, “želá si Rolinek. Snažíme se myslet pozitivně, aby se nám povedl vstup a my byli klidnější,“ přeje si Rolinek. V živej pamäti má stále tri porážky z úvodných štyroch duelov na jar 2017.

Okrem ambicióznych Budějovíc sa chce späť do extraligy prebiť tiež Kladno s hviezdnymi veteránmi Jaromírom Jágrom a Tomášom Plekancom.V živé paměti má stále tři porážky z úvodních čtyř duelů na jaře 2017.

Kromě ambiciózních Budějovic se chce zpátky do extraligy probít také Kladno s hvězdnými veterány Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem. Obhajovať účasť v najvyššej súťaži bude naopak Chomutov, ktorý viac než prípravu na ľade rieši problémy so salmonelou. Ubrání zoufalí extraligisté postavení před dravými vyzývateli z 1. ligy?

„Pořád si myslím, že je rozdíl mezi extraligou a 1. ligou. Ale rovnako rozhodne optimálna forma. Ale stejně rozhodne optimální forma. Hráča máme kvalitné, teraz to potrebujeme predať v zápasoch, “myslí si Rolinek.

Jednoduché obstaranie Pardubice iste mať nebudú. Hráče máme kvalitní, teď to potřebujeme prodat v zápasech,“ myslí si Rolinek.

Jednoduché pořízení Pardubice jistě mít nebudou. Hoci s hrozbou baráže počítajú najdlhšie z štvorice účastníkov a na odpočinok opôr využili posledné kolo play out, Kladno aj Budějovice zvládli rýchlo ukončiť svoje semifinálovej série.Ačkoliv s hrozbou baráže počítají nejdéle z čtveřice účastníků a k odpočinku opor využily poslední kolo play out, Kladno i Budějovice zvládly rychle ukončit své semifinálové série. Voľno majú od minulého piatku.

Co do regenerace se až na nemocí zbídačený Chomutov nacházejí barážisté na stejné startovní pozici. “Rovnako si myslím, že podobné výhody nefungujú. „Stejně si myslím, že podobné výhody nefungují. Všetko sa maže prvým zápasom, nehrá rolu, či ste bojovali dlho v semifinále 1. ligy alebo hrali zápasy o nič v play out, “hovorí Rolinek.

Snáď jediným pozitívom na baráži bude plný štadión, ktorý poženie Dynamo Všechno se maže prvním zápasem, nehraje roli, jestli jste bojovali dlouho v semifinále 1. ligy nebo hráli zápasy o nic v play out,“ říká Rolinek.

Snad jediným pozitivem na baráži bude plný stadion, který požene Dynamo čo najďalej od blamáže. co nejdál od blamáže. Aj Rolinek musel riešiť dopyt blízkych po vstupenkách na kľúčové duely. I Rolinek musel řešit poptávku blízkých po vstupenkách na klíčové duely. “Hlavne si prajem, aby sme nikoho nesklamali. „Hlavně si přeju, abychom nikoho nezklamali. Sľubujem, že budeme bojovať. Slibuju, že budeme bojovat. V sezóne nám to koľkokrát nešlo. V sezoně nám to kolikrát nešlo. Ale teraz si vytrháme nohy…viete odkiaľ. ”

Ale teď si vytrháme nohy…víte odkud.“

Next Post

Michael Myers sľubuje horor: Česi, budete to mať veľmi ťažké

Michael Myers sľubuje horor: Česi, budete to mať veľmi ťažké