Španielsky futbal sa rozbehol druholigovom dohrávkou

Kuko

Španielsky futbal sa po Koronavirové kríze rozbehol druholigovom dohrávkou medzi Vallecano a Albacete, ktorú domáci tím vyhral 1: 0. Stretnutie sa pôvodne hralo 15. decembra, ale o polčasovej prestávke bolo predčasne ukončené kvôli urážkam ukrajinského futbalistu Romana Zozulji.

Priaznivci Vallecano v decembri vyvesili v hľadisku transparent, na ktorom Zozulju označili za nacistu, a v podobnom tóne na tridsaťročného Ukrajincov v prvom polčase tiež pokrikovali.

Rayo za to dostalo pokutu 18 000 eur (478 000 korún) a zväz mu na dva domáce zápasy uzavrel časť štadióne. Zozulja za Albacete nastúpil aj dnes, kedy sa dohral len druhý polčas. Jediný gól strelil v 61. minúte domáci obranca Luis Advíncula.

Hralo sa bez divákov, niektorí priaznivci však zápas sledovali z okolitých balkónov.

Prvý španielska liga začne po trojmesačnej pauze štvrtkovom sevillským derby.

Next Post

Akoby sledoval film. Ale veľa zlý ... Spoluhráč slovenskej hviezdy sa realite zdráha uveriť

Keď pred rokom preberal Norris Trophy pre najlepšieho obrancu sezóny NHL, pripadal si ako v krásnom filme. Teraz šestatřicetiletému kapitánovi hokejistov Calgary Markovi Giordano príde, že je vo filme znova. Tentokrát ale kvôli pandémiu koronavírusy v veľa zlom … “Nepripadá vám to, že sme v nejakom filme? Chodíte po ulici […]
Akoby sledoval film. Ale veľa zlý … Spoluhráč slovenskej hviezdy sa realite zdráha uveriť