Česká hitparáda v NHL: Pastrňák naberá formu, vrany nelapíte

Kuko
Česká hitparáda v NHL: Pastrňák naberá formu, vrany nelapíte

Ide o výpočet najlepších akcií slovenských hokejistov v NHL za posledných sedem dní. Která se vám líbila nejvíce? Hlasujte v ankete. Hlasujte v anketě.

Na novej akcie sa môžete pozrieť nižšie, sú zoradené abecedne podľa priezviska.

Ondřej PalátSekvence nahrávek

Hokejisti Tampy cez istý postup do play off nepoľavujú v úsilí rozobrať každého súpera.

Hokejisté Tampy přes jistý postup do play off nepolevují ve snahách rozebrat každého soupeře. Pred týždňom súhru presilovkové formácie odniesol Washington prehrou 4: 5.Před týdnem souhru přesilovkové formace odnesl Washington prohrou 4:5. V druhej tretine v priestore medzi kruhmi Ondřej Palát miesto strely volil nahrávku za seba na Stevena Stamkosa, ten bekhendom poslal ešte do strany na Nikitu Kučerova, ktorý z ťažkého uhla prekonal přesouvajícího sa brankára Bradena Holtbyho. „Souhra elitních hráčů,“ hodnotil trenér Jon Cooper.

Se zveřejněním podpisu nové smlouvy dostal zřejmě slovenský obránce Zdeno Chára větší chuť do útočných akcí. Cez víkend pri výhre Bostonu nad Floridou 7: 3 vedľa góle poslal do úniku českého útočníka Davida Pastrňák. O víkendu při výhře Bostonu nad Floridou 7:3 vedle gólu poslal do úniku českého útočníka Davida Pastrňáka. České krídlo pri “samostatnom nájazde” vykonalo rýchlu kľučku do forhendu a zľahka prekonalo nováčika v bráne Sama Montembeaulta. České křídlo při „samostatném nájezdu“ provedlo rychlou kličku do forhendu a lehce překonalo nováčka v bráně Sama Montembeaulta. “Veľké víťazstvo,” komentoval Chára.„Velké vítězství,“ komentoval Chára. Boston si vďaka dvom bodom zabezpečil účasť v play off.

Znovu v akcii, tentoraz Pastrňák pomohol k výhre 5: 1 nad New Jersey. V řadě s Patricem Bergeronem a Bradem Marchandem předvedl, jak mají situace na ledě promyšlené do detailu. Pastrňák začína pri mantineli pri vhadzovaní v ľavom kruhu, Marchand vpravo. Pastrňák začíná u mantinelu při vhazování v levém kruhu, Marchand vpravo. Keď Bergeron vyhrá buly, jeho krídla si vymenia pozície. Když Bergeron vyhraje buly, jeho křídla si vymění pozice. Marchand sa tak dostane nikým neohrozovaný k puku, čo využil na nahrávke na Pastrňák, ktorý si zatiaľ nabehol pred bránu.

NHL si už Marchand se tak dostane nikým nebráněn k puku, což využil k nahrávce na Pastrňáka, který si zatím najel před bránu.

NHL si už zvykla na českého rýchlika s neuveriteľne presnou strelou, ktorý prerazil ešte len minulú sezónu, ale už stihol vyhrať Stanley Cup. zvykla na českého rychlíka s neuvěřitelně přesnou střelou, který prorazil teprve minulou sezonu, ale už stihl vyhrát Stanley Cup. Začiatkom týždňa sa Jakub Vrána presadil znovu z úniku a pomohol k výhre Washingtonu nad Philadelphiou 3: 1.Začátkem týdne se Jakub Vrána prosadil znovu z úniku a pomohl k výhře Washingtonu nad Philadelphií 3:1. Do šance ho v tretej tretine vyslal útočník Brett Connolly. Český útočník ani nemusel moc spěchat, měl náskok, mezi kruhy švihl a překvapil brankáře Brianna Elliotta střelou po ledě mezi nohy.

Český útočník nastoupil do přesilové hry, což pro jeho tým bylo dobré rozhodnutí. Pavel Zacha strelil v tretej tretine víťazný gól New Jersey proti Buffale. Pavel Zacha vstřelil ve třetí třetině vítězný gól New Jersey proti Buffalu. Zacha dostal nahrávku k ľavému mantinelu od obrancu Willa Butcher, zatiaľ čo útočník Miles Wood stínil pred brankárom Linusom Ullmarkem, Zacha zamieril a vypálil presne k vzdialenejšej žrdi. Zacha dostal nahrávku k levému mantinelu od obránce Willa Butchera, zatímco útočník Miles Wood stínil před brankářem Linusem Ullmarkem, Zacha zamířil a vypálil přesně ke vzdálenější tyči. Bol to jeho dvanásty gól v sezóne.

Byl to jeho dvanáctý gól v sezoně.

Next Post

Španielsky futbal sa rozbehol druholigovom dohrávkou

Španielsky futbal sa po Koronavirové kríze rozbehol druholigovom dohrávkou medzi Vallecano a Albacete, ktorú domáci tím vyhral 1: 0. Stretnutie sa pôvodne hralo 15. decembra, ale o polčasovej prestávke bolo predčasne ukončené kvôli urážkam ukrajinského futbalistu Romana Zozulji. Priaznivci Vallecano v decembri vyvesili v hľadisku transparent, na ktorom Zozulju označili […]
Španielsky futbal sa rozbehol druholigovom dohrávkou