V Karlových Varoch skladajú nový tím, končí deväť hokejistov

Kuko
V Karlových Varoch skladajú nový tím, končí deväť hokejistov

“Keby sme nemali mladých hráčov, nemohli by sme vlastne ani fungovať. Jsem strašně rád, že to stavíme na karlovarských hráčích, že v těch klíčových rolích máme nejmladší první lajnu v celé extralize, takže to je velký výhled do budoucna.”,null,null,0],Samozrejme vzhliadame k ďalšej sezóne, kedy by sme chceli málinko posilniť, avšak naše najväčšie posila bude, že tí chlapci budú o rok starší, “vysvetľuje tréner Martin Maršálek pre klubový web, ako vytiahnuť v budúcom roku Karlovy Vary zas o niečo vyššie v extraligovej tabuľke. Samozřejmě vzhlížíme k další sezoně, kdy bychom chtěli malinko posílit, nicméně naše největší posila bude, že ti kluci budou o rok starší,“ vysvětluje trenér Martin Pešout pro klubový web, jak vytáhnout v příštím roce Karlovy Vary zas o něco výš v extraligové tabulce.

Isté je, že ďalej chce stavať na becích Vladimírovi Eminger a Michalovi Plutnarovi.

Jisté je, že dál chce stavět na becích Vladimíru Emingerovi a Michalu Plutnarovi.”,null,null,0],Vedenie Energia totiž s oboma hráčmi už podpísalo nové zmluvy.

Dvadsaťšesťročný Eminger prišiel do Karlových Varov na konci januára z Mladej Boleslavi.Vedení Energie totiž s oběma hráči už podepsalo nové smlouvy.

Šestadvacetiletý Eminger přišel do Karlových Varů na konci ledna z Mladé Boleslavi.”,null,null,0]],null,”csV tejto sezóne si v extralige pripísal v 31 zápasoch vrátane play out päť bodov za gól a štyri asistencie. V nejvyšší soutěži má i za Spartu na kontě celkem 212 utkání a 40 bodů (10+30). Bývalý hráč Karpatmi Oulu získal v roku 2014 titul vo fínskej lige.

O rok mladší Plutnar pôsobí v Energiu o rok dlhšie ako Eminger po príchode z Liberca, z ktorého predtým hosťoval aj v Znojme v EBEL. Bývalý hráč Kärpätu Oulu získal v roce 2014 titul ve finské lize.

O rok mladší Plutnar působí v Energii o rok déle než Eminger po příchodu z Liberce, z kterého předtím hostoval i ve Znojmě v EBEL. V 50 dueloch v tejto sezóne zaznamenal 14 bodov za štyri góly a desať prihrávok. V 50 duelech v této sezoně zaznamenal 14 bodů za čtyři branky a deset přihrávek.”,null,null,0],Vo 149 dueloch v extralige si pripísal 34 bodov (8 + 26).

Končí deväť hráčov

V Karlových Ve 149 duelech v extralize si připsal 34 bodů (8+26).

Končí devět hráčů

V Karlových”,null,null,0],Varoch naopak po 30. apríli končí zadáci Vladimír Sičák, Matic Podlipnik a útočníci Stanislav Balan, Petr Stloukal a Adam Lapšanský.Varech naopak po 30. dubnu končí zadáci Vladimír Sičák, Matic Podlipnik a útočníci Stanislav Balán, Petr Stloukal a Adam Lapšanský. S tímom sa rozlúči aj ďalšie štvorica hráčov, ktorým skončí hosťovanie.Sú to obranca Lukáš Forman s útočníkom Tomášom Havránku z Komety Brno a ďalšie ofenzívne hráči Jakub Černý z Litvínova a Roman Vlach z Třinca.

Kontrakt na budúcu sezónu majú všetci štyria gólmani – skúsený Filip Novotný a mladíci Jan Bednář, Ondřej Kuchař a Jakub Kašpar.

Energie, která se loni po roce stráveném v první lize vrátila mezi elitu, skončila v této sezoně na dvanáctém místě a poprvé na rozdíl od minulých tří let nebude hrát baráž o extraligu.

“Ten cieľ, ktorý sme si dali, sme splnili, hoci musíme priznať, že v novembri sme boli namlsaní a mierili sme trochu vyššie,” priznáva Martin Maršálek.

„Ten cíl, který jsme si dali, jsme splnili, ačkoliv musíme přiznat, že v listopadu jsme byli namlsaní a mířili jsme trochu výš,“ přiznává Martin Pešout. Keď to zhodnotíme reálne, s tým naším rozpočtom, tak na viac sme pomýšľať nemohli, zvlášť keď sa nám zranil (brankár) Novotný.”

Osobne ho najviac sklamala zle zohraná oslabenie v druhej a tretej štvrtine súťaže. „Když to zhodnotíme reálně, s tím naším rozpočtem, tak na víc jsme pomýšlet nemohli, zvlášť když se nám zranil (brankář) Novotný.“

Osobně jej nejvíc zklamala špatně sehraná oslabení ve druhé a třetí čtvrtině soutěže. Hoci sme na tom pracovali a venovali tomu veľa času, tak sa to nezlepšoval.„Ačkoliv jsme na tom pracovali a věnovali tomu spoustu času, tak se to nelepšilo. Našťastie nás oslabenie ku koncu súťaže a v play out podržalo, ako vlani v baráži, “hovorí tréner Energie.

Next Post

Skvelý Pastrňák hetrikom a dvoma asistenciami zažiaril proti Rangers

České duo David Pastrňák (19:32, 3 + 2, +2, 5 striel) – David Krejčí (17:41, 0 + 2, +2, 1 strela) ovládlo stredajší zápas medzi Bostonom a Rangers. Na výhre domácich Bruins 6: 3 sa oba dohromady podieľali siedmimi bodmi a obsadili posty prvej a druhej hviezdy zápasu. Na výhře […]
Skvelý Pastrňák hetrikom a dvoma asistenciami zažiaril proti Rangers